Dračia krv, známa aj ako Sangre de drago, je prírodný produkt s výnimočnými zdravotnými a liečebnými vlastnosťami. Táto krvavočervená živica stromu Croton lechleri je bohatá na protizápalové a antibakteriálne látky, čo ju že robí účinným liečivom pri širokej škále kožných problémov, ako sú rany, popáleniny, ekzémy a akné. Dračia krv ( Dragon’s blood ) tiež podporuje hojenie tkanív a má regeneračné účinky, čím prispieva k zlepšeniu stavu pokožky a urýchleniu procesu hojenia rán.

Okrem toho má Dračia krv pozitívny vplyv na tráviaci systém. Tento prírodný produkt sa v tradičnej medicíne využíva už po stáročia na liečbu gastrointestinálnych problémov, vrátane žalúdočných vredov, zápchy, hnačky a infekcií. Jeho protizápalové vlastnosti môžu pomôcť pri zmiernení zápalových procesov v tráviacom trakte a podporiť trávenie.

Dračia krv obsahuje antioxidanty, ktoré chránia bunky pred poškodením od voľných radikálov a prispievajú k zachovaniu zdravia a mladistvého vzhľadu pokožky. Teda nielen lieči, ale tiež pôsobí preventívne proti starnutiu pokožky a posilňuje imunitný systém.

Show Filters

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov